
Voor bestaande klanten
Bekijk of wijzig account

Suprasel Nitriet-pekelzout 0,6% (40x25kg) 1.000kg op een kunststofpallet
Met deze kunststofpallet Food Suprasel Nitriet 0,6% haalt u in één keer een ruime voorraad hoogwaardig nitrietpekelzout in huis voor professioneel gebruik. De pallet bevat 40 zakken van 25 kg, goed voor een totaalgewicht van 1.000 kg. Dit maakt het product zeer geschikt voor bedrijven die regelmatig grotere hoeveelheden voedingszout of pekelzout verwerken.
Food Suprasel Nitriet 0,6% is een genitreerd voedingszout op basis van vacuümzout met foodgrade kwaliteit. Dit type zout wordt vooral gebruikt in de vleesverwerkende industrie, waar betrouwbaarheid, zuiverheid en constante kwaliteit belangrijk zijn. Het product wordt onder andere toegepast bij het pekelen en verwerken van vleesproducten.
Deze pallet Food Suprasel Nitriet 0,6% bestaat uit:
Nitrietpekelzout, ook wel colorozo of coloroso genoemd, wordt veel gebruikt bij de productie en verwerking van vleeswaren. Het helpt kleurverlies tegen te gaan en draagt bij aan een aantrekkelijke kleur van het vlees. Daarnaast kan het product bijdragen aan het beperken van bacteriële groei, het verlengen van de houdbaarheid en het verminderen van de temperatuurgevoeligheid van vleesproducten.
Dankzij de verpakking in zakken van 25 kg is dit product praktisch te doseren, te verwerken en op te slaan binnen professionele productieomgevingen. Bewaar het zout droog en afgesloten, zodat de kwaliteit tijdens opslag behouden blijft.
Wilt u Food Suprasel Nitriet 0,6% kopen voor professioneel gebruik in de vleesverwerkende industrie? Met deze pallet van 40 x 25 kg beschikt u direct over 1.000 kg hoogwaardig nitrietpekelzout.
Korrelgrootte
0.2-1.0 mm.
Gebruik
Zowel geschikt voor huishoudelijk als industrieel gebruik.
Kwaliteit
BRC, HACCP, IFS, Kosher en Halal gecertificeerd.
Houdbaarheid
Minimum 2 jaar na productiedatum houdbaar.
Opslag
Droog bewaren.
Gratis!
Elke bestelling wordt gratis geleverd, zonder bijkomende kosten.
Wanneer?
Standaard leveren we je bestelling 2 werkdagen na plaatsing van je order (vóór 12u) tussen 08u00 en 17u00. (Bijvoorbeeld: maandag besteld vóór 12u is woensdag geleverd.)
... Of kies zelf jouw dag!
Om jou nog beter van dienst te zijn, bieden we echter ook de mogelijkheid om je bestelling op een dag naar keuze te laten bezorgen (te starten met de dag na de standaard leverdatum). Geeft u de gewenste leverdatum in bij de opmerkingen in het bestelveld.
Let op! Bestellingen worden geleverd per vrachtwagen met laadklep. Zorg voor een vlot toegankelijke leverplaats. De pallet wordt enkel afgezet tot aan de openbare weg.
Wij stellen alles in het werk om steeds de scherpst mogelijke prijzen aan te bieden. Het is daarom dan ook ontzettend belangrijk dat er iemand aanwezig is op het opgegeven afleveradres en de gekozen datum. Wanneer dit niet het geval is zullen extra kosten in rekening worden gebracht voor her-aanlevering van de goederen.Indien u de Technische Data Sheet van het product wenst te ontvangen, dan kunt een mail sturen naar info@eurosalt.nl of bellen naar 0168-393200. Vermeld in uw verzoek duidelijk om welk product het gaat.
Wilt u meer informatie?
Wij helpen u graag verder! Neem gerust online contact met ons op via info@eurosalt.nl of bel +31(0)168 39 32 00
Onze accountmanagers staan 24 uur per dag voor u klaar
![]()
Sven Heddes
+31(0)168 39 32 08
info@eurosalt.nl